Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Hallituksen jäsen Pohjola Ari ari.pohjola@op.fi 0505494931
Varapuheenjohtaja, Hallituksen jäsen Eskola Vesa vesa.eskola@gmail.com 0445508766
Hallituksen jäsen, Sihteeri Hänninen Maarit maarit.hanninen@omanetti.fi 0414492131
Hallituksen jäsen, Rahastonhoitaja Kivimäki Raija 0408443033
Hallituksen jäsen Lammi Katja katja.lammi@luukku.com 0445143718
Hallituksen jäsen, Varustepäällikkö Ojala Tapani 0500431842
Hallituksen jäsen Peltomaa Joni peltsi.peltomaa@gmail.com 040-5438620
Hallituksen jäsen Sarkkila Jarkko jarkko.sarkkila@gmail.com 050 566 4178
Hallituksen jäsen, Tiedottaja Tokola Anne-Maria amtokola@gmail.com 358505602101
Valmennuspäällikkö Elfving Timo timo.elfving@raahe.fi 0443700162
Maalivahtivalmentaja Tuikkala Tero tero.tuikkala@gmail.com 0442150234
Raahen Jääkiekkoklubi
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat